Péče o domácí mazlíčky v létě

13.02.15

Letního teplé počasí znamená, že vaše rodina a vaši domácí zvířata pravděpodobně bude trávit více času venku na dvoře.Nová sezóna může přinést i po nebezpečí pro naše domácí mazlíčky, a poslední věc, kterou byste chtěli, je nehoda způsobuje smrt jednoho ze svých milované mazlíčky, které by mohly znamenat léto pet památník. Zde je několik tipů, které vám pomohou vaše rodina a domácí zvířata zůstat v bezpečí letos v létě.

Teplé počasí láká všichni v náladě sázet krásné květiny ve dvoře nebo na zahradě. Nicméně, mnoho druhů rostlin a květin jsou jedovaté pro domácí zvířata. A rostlin pesticidy mohou být i smrtelné pro vaše domácí mazlíčky. Váš veterinární lékař by měl mít kompletní seznam rostlin a květin ve vaší oblasti, které je třeba se vyhnout. Také zkontrolujte štítky zahradnických produktů, které zakoupili pro bezpečnost mazlíčka, nebo použít organické pesticidy a hnojiva ve vaší zahradě.

Některé ty více obyčejné květiny, které jsou jedovaté patří: Amaryllis, Azalea, chryzantémy, Cyclamen, narcisy, velikonoční kaktus, hyacint, lilie, Narcissus, oleandr, a tulipány. Dokonce i váš mazlíček ptáci mohou umřít na žvýkání na Lilly.

Věděli jste, že kompost někdy obsahující kakaové boby skořápky, které psi milují žvýkat? Při požití může způsobit problémy, takže nezapomeňte zkontrolovat pytle kompost si koupíte zjistit, zda existují nějaké kakaové boby uvnitř.

Stejně jako lidé, mohou domácí zvířata dostat alergie taky, takže dávat pozor na svědivé podráždění kůže, ušní infekce, ztráta vlasů, nebo rýma a kýchání. I zvířata s růžovým nosem může být citlivý na sluneční záření, vyžaduje sluneční clony v případě, že jsou venku po dlouhou dobu. Ujistěte se, že se poradit se svým veterinářem.

Pokud vaše domácí zvířata žijí mimo dbát na to, abyste rozsvítili pro ně v noci. Starší psi a kočky mohou začít, aby si slepý, takže potřebují světlo, stejně jako lidé, lépe vidět ve tmě.

Zkontrolujte, zda se často do pavučin, myší a hlodavců trus v halách či garážích, pak se ujistěte se, že budete volat odborníka, v případě potřeby k jejich odstranění. A když jste na to měli byste se také podívat kolem dvorku a odstranit sklo, hračky a předměty, jako jsou uzávěry lahví, hřebíky, pneumatik nebo nástroje s zubatých okrajů. Zkontrolujte, zda existují nějaké lopaty nebo hračky, jako jsou vozy, které by mohly sbírají vodu. Odebrat všechny "stojaté vody" a přeměnit tyto položky vzhůru nohama. Ujistěte se, že měnit vodu často ve všech rybnících či bazénů.

Otvory ve dvoře je nutné vyplnit. Podívejte se kolem vašeho grilování a ujistěte se, že benzín, petrolej, nebo propan je uzavřena v chránící proti porušení kontejnerech pryč z prostoru požáru. Také poslední věc, kterou někdo chce, je pro pet uniknout dírou v plotě, a dostat srazilo auto - tak se podívejte ploty často zabránit.

Rodinní příslušníci by měli být připraveni na mimořádné události, aby se číslo vašeho veterináře po ruce, aby každý najít, včetně hospodyně a chůvy. Téměř každé město má také 24 hodinová pohotovostní ambulanci, takže zveřejnit toto číslo, kde si každý může snadno najít taky.

Je-li nevyhnutelné nehodě dojde, nebo starší pet zemře, to je také něco, co vaše rodina by měla být připravena pro. Povídejte si s členy rodiny o tom, jak by chtěli, aby se o zemřelého domácího mazlíčka. Přemýšlejte o kremaci proti pohřbu. A pamatujte, když pet zemře, děti často tento zprávy tvrdě a to může být užitečné, aby jim podílet se na výběru krásné zahrady vážnou značku, nebo pet urnu pro svého přítele. Pomozte jim přes to tím, že jim umožní mít pet vzpomínkovou bohoslužbu. Učte děti, že smrt je prostě součástí života, a přestože je to velmi sadArticle Submission, taky jim to projde, jak čas pokračuje. Můžete povzbudit je, aby se podělili o své vzpomínky a fotky jejich mazlíčka na jedné z webových stránek především pro truchlící ztracené domácí mazlíčky.

Reklama - odkazy

Firma STAKO, prověřený výrobce vestavěné skříně Vám dodá skříň přesně podle Vašich představ.


Investiční stříbro je vhodný způsob uložení Vašich peněžních prostředků.


Osvědčený výrobce vestavěné skříně, společnost KOMANDOR. Ručí za vysokou kvalitu a nadstandartní služby.


Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.


Zajišťujeme outsourcing výkonu činnosti data protection officer podle GDPR.


Moderní vestavěné skříně od zkušených odborníků najdete v Praze


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.